We work as a team :)

At Push Buttons we love good design,
well-thought-out solutions and… coffee of course.
We combine newest technologies with usable solutions. We listen, understand, and suggest the best possible solution, which we will then happily implement.

Let’s talk about your idea

Meet the Push
Buttons team

CEO

Sebastian Białas

Founder and CEO of Push Buttons. Helps our clients create and develop digital products. He’s been working in IT for 15 years but his passion for it started early in his childhood.

Jesteśmy Push Buttons.
Jak wiele rzeczy w naszym życiu, pomysł na zbudowanie agencji UX powstał przy kawie 🙂 Dyskusja o tym, jak wielu użytkowników dosłownie męczy się obsługą nawet najprostszych systemów, aplikacji czy stron internetowych przerodziła się w klarowny plan.

Mamy jeden cel – pomagać firmom projektować przemyślane, przyjazne dla użytkowników rozwiązania, które wspierają założone cele biznesowe.

W Push Buttons rozumiemy technologię, jej możliwości
i ograniczenia. Pracowaliśmy przy największych polskich projektach IT i nie boimy się wyzwań. Działamy w oparciu o wypracowane przez lata procesy, których skuteczność mieliśmy okazję wielokrotnie sprawdzić w praktyce.

Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Mikołowie (woj. Śląskie), ale głównie działamy w modelu rozproszonym. W 2021r. uruchomiliśmy oddział w USA (w Spokane, w stanie Waszyngton).

Let’s talk about your idea

PROJEKTANTKA UX

Aurelia Bober

Odpowiada za projektowanie UX, prowadzenie warsztatów i badań. Specjalizuje się w skomplikowanych systemach procesowych. Ukończyła UX Design na SWPS.

PROJEKTANTKA UX/UI

Edyta Zientara

Odpowiada za projektowanie UX oraz UI. Dba o estetykę i nadaje naszym projektom prawdziwego blasku. Absolwentka kierunku Malarstwo na ASP w Katowicach.

Specjalista
ds. kluczowych klientów

Paula Kaszewska

Odpowiada za kontakt z naszymi Klientami i uczestnikami badań. Prywatnie miłośniczka muzyki, tańca i… systemu Krav maga.

Projektantka UX - USA

Alicja (Allie) Dąbrowska

Odpowiada za rozwój Push Buttons na rynku USA oraz realizację projektów po drugiej stronie oceanu. Prywatnie miłośniczka podróży.

Codziennie
się rozwijamy

Jako Push Buttons badamy, tworzymy i udoskonalamy rozwiązania cyfrowe już od ponad 7 lat. W tym czasie udało nam się zrobić dużo dobrego dla naszych klientów oraz docelowych użytkowników rozwiązań.

Od samego początku stawialiśmy na rozwój, więc naturalnym jest dla nas podejmowanie wyzwań pochodzących nie tylko z polskiego rynku, ale również z innych części świata. Jesteśmy dumni, że nasza praca cieszy się zaufaniem zarówno polskich jak i zagranicznych partnerów.

Centrum dowodzenia pozostaje w Polsce (w Mikołowie, woj. Śląskie), ale posiadanie siedziby za oceanem, było dla nas tylko kwestią czasu, więc mamy też oddział w USA (w Spokane, w stanie Waszyngton).

What
our clients
say…

Profesjonalizm i rzetelność w organizacji szkolenia pozwoliły uzyskać efekt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Why work
with us?

We focus on collaboration

A good collaboration needs trust. During the project, we keep you up-to-date with our work and our next steps.

We are experienced

We believe that each project is an invaluable source of knowledge and skills. That’s why we offer a wide range of services: we design, research, audit, and run workshops. That’s how we gain experience that we can later use in other projects.

We get to the root of the problem

When we work on solving a problem, we look at it from different angles and dig deep to find the root cause. We’re curious so we ask a ton of questions to be able to propose a solution that will best suit your needs.

Selected clients
and partners

We’re ready to work!
Now it’s your turn

Free consultation